İstek şarkıyı çalmayan müzisyen dövüldü

İstek şarkıyı çalmayan müzisyen öldüresiye dövüldü

Bursa’da da bir gece kulübünde müzisyen Özkan Süslerer, ikinci kez ‘çiftetelli’ müziği çalmasını isteyen grup tarafından öldüresiye dövüldü.

Ankara’da müzisyen Onur Şener’in istek şarkı çalmadığı gerekçesiyle öldürülmesinin ardından, bir istek şarkı dehşeti de Bursa’da yaşandı.

Bursa’nın Mudanya ilçesi Esence Mahallesindeki bir gece kulübünde 10 kişilik grup, sahnede olan müzisyen Özkan Süslerer’den ikinci kez çiftetelli çalmasını istedi.

Süslerer, bir süre sonra parçayı tekrar çalacağını söyleyince grupla müzisyen arasında tartışma çıktı.

Çalışanlar ve diğer müşterilerin araya girmesiyle tartışma sonlandırılırken kalabalık grup, mola vererek sahneden inen müzisyeni, gece kulübünün arka tarafında bulunan bahçede darbetmeye başladı.

Süslerer, 10 kişilik grup tarafından dövüldü.

Olayı gören çalışanların araya girmesiyle, grubun elinden kurtarılan Özkan Süslerer, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından yapılan ilk müdahalesinin ardından ambulansla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Kaburgasında kırık oluşan ve omzu çıkan Süslerer, hastanede tedavi altına alınırken, jandarma ekipleri olayın ardından kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı. (Bursa/DHA)

Bernamegeh Türkçe

AYRICA BAKIN

ALİ RIZA AKSOY KİMDİR

Ali Rıza Aksoy, 1966 yılında Maraş’ın Elbistan ilçesine bağlı Derviş Çimli Köyü’nde dünyaya geldi. Annesi …

error: LÜTFEN KOPYALAMAYIN OKUYUN!