Drake Bell Kimdir

Jared Drake Bell (d. 27 Haziran 1986), Amerikalı oyuncu ve pop-rock’n roll şarkıcısı.

Oyunculuğun yanında, Bell’in önemli bir müzik kariyeri var, ayrıca Drake & Josh ‘ın ” I Found a Way” adlı jenerik müziğini seslendirdi ve yazımına katkıda bulundu.

2005’te ilk albümünü yayınladı, Telegraph. İkinci albümü, It’s Only Time, 2006’da Universal/Motown’la imzaladığı anlaşmadan sonra piyasaya çıktı.

Drake Bell’in iki öz abisi, bir üvey kızkardeşi, anne tarafından bir üvey abisi ve baba tarafından iki üvey abisi vardır.

Annesi Robin Dodson iki kez dünya şampiyonluğu kazanmış profesyonel bir bilardo oyuncusudur.

Bell’in ismi sık sık birlikte; Amanda Bynes ile The Amanda Show ve Drake & Josh gibi yapımlarda yer aldığı gerçek hayattaki en iyi arkadaşı Josh Peck ile anılır.

90’ların sonunda ve 2000’lerin başında kariyerine çocuk oyuncu olarak başladıktan sonra, The Amanda Show ve büyük bir hayran kitlesi edindiği Drake & Josh’ta oynadı.

Ve asıl başarısını bu dizide elde etti.İlk olarak çocukların vazgeçilmezi olan Drake Bell daha sonra gençlerinde yüreğini fethetti.

AYRICA BAKIN

Şovenizmin tehlikeleri nelerdir?

Şovenizmin bir dizi tehlikesi vardır ve bunlar genellikle toplumlar arasındaki ilişkileri bozabilir, barışı tehdit edebilir …

error: LÜTFEN KOPYALAMAYIN OKUYUN!