Onur Özgödek Kimdir, Hayatı

İnsan Kaynakları ve Yönetim Danışmanı Onur Özgödek, 1994 senesinde ODTÜ Petrol Mühendisliği’ni bitirdi.

Daha sonra, Garanti Bankası İnsan Kaynakları Biriminde çalışmaya başlamıştır.

Uzun seneler boyunca çalıştığı Garanti Bankasında, başta Performans, Ücret ve Ödüllendirme Modelleri gibi konularda çalışmalar yapmasına rağmen, Satış Eğitim Modeli, Kurum içi Koçluk Projeleri, Yetenek Yönetimi gibi değişik İnsan Kaynakları konularında, İç Danışman, Araştırma Geliştirme ve Proje Yöneticiliği rolleri üstlenmiştir.

Onur Özgödek şirket içi İnsan Kaynakları uygulamalarını baz alarak hazırladığı, Şube Müdürlerine Yönelik simülasyon eğitimlerini 600 ’ü aşkın yöneticiye vermiştir.

2003 senesinde somut ölçülebilir verilerden EVA prim modelini hayata geçirmiştir.

2004 senesinde tüm satış ekiplerinin rol aldığı simulatif yarışma ortamı olan Satış Eğitim Modeli “Satışın Şifresinin” proje yöneticiliğini yapmıştır.

2007 senesinde Peryön Fark Yaratan Uygulamalar kategorisinde Garanti Bankası ile ödül alan “Yıldız Projesi” ‘nin Proje Yöneticiliğini yapmıştır.

Garanti Bankası sonrası, Akbank ve TEB’de sırasıyla Organizasyonel Gelişim, Eğitim ve Değişim Yönetimi konularda yöneticilik yapmıştır.

Akbank’ta İnsan Kaynakları Transformasyon Programı TEB’de BNP Paribas ile birlikte yönetilen Değişim Yönetimi programlarında etkin rol almıştır.

Uzun seneler süren finans sektörü deneyimi sonrası, Özel Yatırım Fonu Actera Grubun satınalması kapsamında, Kamil Koç Otobüslerinde İnsan Kaynakları Direktörü olarak, İnsan Kaynakları Sistemlerinin yapılandırılmasında çalışmıştır.

Onur halen, Ergene Danışmanlık ve AON Danışmanlık firmaları başta olmak üzere, Serbest Danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

20 seneyi aşkın İnsan Kaynakları deneyimi sonrasında, halen, Performans, Kariyer, Ücret, Yetkinlik, Gelişim ve İç müşteri memnuniyeti, çalışan bağlılığı, İnsan Kaynakları stratejilerinin planlaması konusunda danışmanlık yapmaktadır, kurumlara özel hazırlanmış, simülasyon eğitimleri vermekten ve Değerlendirme Merkezi çalışmalarında rol almaktan, hepsinden önemlisi uygulanabilir ve başarı sağlayan İnsan Kaynakları modelleri geliştirmekten keyif duymaktadır.

AYRICA BAKIN

Patricia Marie Patty Andrews Kimdir Hayatı

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Patricia Marie “Patty” Andrews,  16 Şubat 1918 tarihinde dünyaya geldi. 1950’li …

error: LÜTFEN KOPYALAMAYIN OKUYUN!