Kevser Aydın Kimdir

Sosyolog, kişisel gelişim dersleri eğitmeni, psikolojik danışman eğitmeni ve psikolojik danışman Kevser Aydın, 2 Kasım 1982 tarihinde dünyaya geldi.

Eğitim hayatı boyunca kişisel gelişime hiçbir zaman ara vermemiştir.

Tamamlamış olduğu ikinci üniversite sonrasında da kişisel gelişim eğitmeni olmaya karar verdi.

Enerji alanında global gold master trainer olarak sertifikasını almıştır.

Kendisine ait oluşturmuş olduğu Ekol Bilişsel Güç Enerjisi ile tüm kişisel gelişim geçmişini itimat ve titizlikle ileriye taşımıştır.

Sosyolog olarak sayısız seanslarla insanlara katkı sağlamayı sürdürürken, psikiyatrlar derneği onaylı psikolojik danışmanlık ve ruhsal danışmanlık eğitmenliği sertifikasını başarı belgesiyle birlikte alarak tamamlamıştır.

Başarılı isim, ek olarak Kişisel Gelişim Dersleri Eğitmeni olarak ders vermeyi sürdürmektedir.

Aldığı sertifikalarla bireysel danışmanlık hizmetlerine de devam eden isim, yurt içi ve yurt dışı haricinde verdiği online ve yüz yüze eğitimler bir çok defa farklı kurumlar tarafınca ödüle değer görülmüştür.”

Son zamanlarda yazmakta olduğu kişisel gelişim kitabını okurları ile buluşturmak için çabalayan Aydın, kendisine ait kişisel gelişim akademisini kurmak için de hassasiyet ve titizlikle çalışma ve araştırmalarını devam ettirmektedir.

AYRICA BAKIN

NİCOLE SCHERZİNGER

NİCOLE SCHERZİNGER KİMDİR, HAYATI

Amerikalı şarkıcı, dansçı, söz yazarı ve aktris Nicole Elikolani Prescovia Scherzinger, 1978 yılında Hawaii’de dünyaya …

error: LÜTFEN KOPYALAMAYIN OKUYUN!